0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United Arab Emirates UAE League
Al Khaleej Khor Fakkan
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Baniyas FC
-
-
Ittihad Kalba
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Denmark DBU Pokalen
OB Odense
۰
۰
FC Midtjylland
inprogress
۱۷:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
Atletico Mineiro
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۳۰
Independiente Del Valle
۳
۰
America Mg
Finished
۰۴:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۶:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group A
Montevideo Wanderers
۰
۰
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Lanus
۱
۰
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۴۵
  Morocco Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
RSB Berkane
Finished
۰۰:۰۰
  United States US Open Cup
Los Angeles Galaxy
۳
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۷:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۵:۰۰
Louisville City FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۷:۰۰
Orlando City SC
۲
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۳۰
Minnesota United
۱
۲
Union Omaha
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۳۰
  Finland U20 League
TPS U20
۳
۲
Inter Turku U20
Finished
۱۵:۳۰
IF Gnistan U20
۲
۱
KaPa U20
Finished
۱۴:۳۰
FC Honka U20
۰
۳
FC Reipas U20
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK U20
۲
۳
Ilves U20
inprogress
۱۶:۳۰
VJS Vantaa U20
۰
۱
Atlantis U20
inprogress
۱۷:۰۰
AIFK U20
۰
۰
KaaPo U20
inprogress
۱۷:۴۵
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۱
۱
ASWH
inprogress
۱۷:۰۰
Noordwijk
۰
۱
Tielse EC
inprogress
۱۷:۰۰
Kozakken Boys
۰
۰
Quick Boys
inprogress
۱۷:۳۰
SV Spakenburg
۰
۰
Scheveningen
inprogress
۱۷:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Independiente
۰
۲
Ceara CE
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo La Guaira
۰
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۵:۰۰
  Iceland Iceland Cup
Stjarnan
۰
۳
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
Fram Reykjavik
-
-
Leiknir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nepal C Division
Raniban
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Oasis Club
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۴:۴۵
Sports Academy Sangha
۴
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
  Algeria U21 League 1
Paradou AC U21
۲
۲
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
  United States NISA
Michigan Stars
۲
۱
Bay Cities FC
Finished
۰۲:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group F
CA River Plate
۸
۱
Alianza Lima
Finished
۰۲:۳۰
Colo Colo
۳
۴
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۳۰
  Fiji Cup
Nadi
۱
۲
Lautoka
Finished
۱۱:۳۰
Nadroga
۱
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۹:۳۰
  Malaysia U21 Cup
PDRM U21
۱
۰
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۳:۱۵
Terengganu FC III U21
۰
۱
Petaling Jaya City FC U21
Finished
۱۳:۱۵
UiTM U21
۱
۱
Sabah U21
Finished
۱۳:۱۵
Kelantan U21
۳
۲
Perlis United FC U21
Finished
۱۳:۱۵
Sarawak United U21
۰
۳
Pahang U21
Finished
۱۲:۴۵
Kuching FA U21
۰
۳
Kuala Lumpur FA U21
Finished
۱۲:۴۵
  Denmark 2. Division
B93 Kopenhagen
۰
۲
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۰
۴
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart G og BK
۱
۲
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Thisted FC
۰
۱
Hillerod
inprogress
۱۶:۳۰
Skive IF
۳
۰
FA 2000
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Hammarby IF
۰
۰
Malmo FF
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۰
Deportivo Liniers
Finished
۰۰:۴۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Cerro Porteno
۰
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۴:۳۰
Penarol Montevideo
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Angelholms FF
۴
۰
Lindome GIF
Finished
۱۵:۳۰
Åtvidabergs FF
-
-
IK Oddevold
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
GAIS
-
-
Oskarshamns Aik
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Sao Paulo FC
۱
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۴۵
Jorge Wilstermann
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۴۵
  Canada Championship
Montreal Impact
۳
۰
Forge FC
Finished
۰۳:۳۰
Cavalry FC
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
Cedar Stars Rush
۰
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
Dalton Red Wolves SC
۳
۲
Peachtree City MOBA
Finished
۰۴:۰۰
Albion Hurricanes Royals
۱
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Miami City
۱
۰
Tampa Bay United
Finished
۰۲:۳۰
AC Connecticut
۲
۴
Black Rock FC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence II
۵
۱
Tobacco Road
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۰
۵
South Bend Lions
Finished
۰۳:۳۰
Long Island Rough Riders
۵
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۳۰
FC Motown II
۰
۲
Manhattan SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston FC
۲
۲
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Napoli U19
۰
۰
Genoa U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
Víkingur Gota
-
-
AB Argir
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Australia Victoria Cup Women
Calder Utd SC (W)
۵
۰
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Austria Landesliga
SC Fussach
۰
۳
SC Austria Lustenau
Finished
۱۳:۳۰
Union Innsbruck
۶
۰
Zams
Finished
۱۳:۳۰
Blau Weiss Feldkirch
۰
۰
FC Bizau
inprogress
۱۷:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
AaB 2
۵
۲
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
ASA Aarhus
۱
۱
Ringkoebing IF
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Haaksbergse Sport Club 1921
۴
۱
UNA
inprogress
۱۷:۰۰
HVV Hollandia Hoorn
۱
۱
GVV Unitas
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Uppsala
۰
۰
FC Gute
inprogress
۱۷:۳۰
Kvarnsvedens IK
۰
۱
FC Jarfalla
inprogress
۱۷:۳۰
Kungsangens IF
۱
۰
Hudiksvalls Forenade
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sandviks IK
۱
۰
Algarna-Harnosand IF
inprogress
۱۷:۳۰
Bodens BK
۰
۰
Friska Viljor
inprogress
۱۶:۳۰
Kiruna FF
۴
۲
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Sund IF
۰
۲
Storfors AIK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Oestersund 1906
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۳:۳۰
  Austria League 1 Women
FSK St. Polten Spratzern (W)
۳
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۵:۳۷
  Denmark 3rd Division
Dalum
۱
۰
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۰
۱
KFUM Roskilde
inprogress
۱۶:۳۰
Karlslunde IF
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Herlev IF
۰
۱
Slagelse
inprogress
۱۶:۳۰
BK Frem
۰
۲
FC Roskilde
inprogress
۱۶:۳۰
IF Lyseng
۱
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۴۵
  Finland Kolmonen
KePS
۰
۲
PonPa
Finished
۱۴:۳۰
RoPo
۰
۱
TP 47 Tornio
inprogress
۱۶:۳۰
Töölön Taisto
۲
۴
FC Kontu
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۶
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Boa Ec
۳
۲
Uberaba
Finished
۰۳:۰۰
Democrata SL
۳
۰
Tupi MG
Finished
۰۳:۰۰
Ipatinga
۱
۱
Varginha EC
Finished
۰۳:۳۰
Nacional MG
۱
۰
Uniao Luziense
Finished
۰۳:۴۵
SC Aymores
۰
۰
Betim FC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Londrina EC
۲
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
Volta Redonda
۳
۱
FC Goncalense
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 5
Gremio Anapolis
۱
۲
Brasiliense FC
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Imbabura Sporting Club
۱
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
Chacaritas SC
۲
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Manta FC
۲
۱
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  United States NPSL
Minnesota TwinStars
-
-
Joy St Louis Park
Finished
۰۴:۳۰
Central Florida Panthers SC
۱
۰
Miami Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۵:۳۰
  India Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۰
۱
Kickstart Karnataka FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie Cup Women
ADO Den Haag (W)
۱
۱
FC Twente 1965 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۰
۱
Ajax Amsterdam (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
-
-
Harstad IL
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۱
۰
Taby FK
inprogress
۱۷:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۰
۰
TEAM TG FF
inprogress
۱۷:۳۰
Gefle IF
-
-
Pitea IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Austria Women Cup
SV Horn (W)
۰
۴
SK Sturm Graz (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۱
۱
Vindbjart FK Vennesla
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۱
۱
Rappe GOIF
inprogress
۱۶:۳۰
FC Rosengard
۱
۱
Osterlen FF
inprogress
۱۶:۳۰
IFK Berga
۰
۰
Nosaby IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway U19 Elite League
Baerum SK U19
۳
۰
Kongsvinger U19
inprogress
۱۶:۳۰
Grorud U19
۲
۰
Lillehammer U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949
۱
۴
Greifswalder FC
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۶
۲
SV Frisia 03
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Gold Coast United U23
۰
۰
Brisbane City U23
inprogress
۱۴:۰۰
  Republic of Korea K-League Women
Suwon FMC (W)
۲
۱
Sejong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changnyeong FC (W)
۱
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۳
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۵
۲
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۵
۰
Sao Paulo AP
Finished
۰۳:۴۵
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۱
۱
Campinense Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۲
۱
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Ymir
۱۰
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۳۰
  Finland Suomen Cup
Poxyt
۰
۷
HIFK
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Kuopio
۲
۰
EIF Ekenas
inprogress
۱۶:۳۰
KJP Kouvola
۲
۰
SalPa Salo
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Reserve League
Temperley Reserves
۰
۰
Almirante Brown Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۰
۰
Nueva Chicago Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Nordvarmland FF
۰
۰
IK Gauthiod
inprogress
۱۷:۳۰
Mjolby AI FF
۱
۰
Saffle FF
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۰
۰
JSK Rodgau
inprogress
۱۷:۳۰
Germania Schwanheim
۰
۰
SG Walluf
inprogress
۱۷:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۰
۰
Geita Gold FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Macao 2nd Division
Hong Lok
۰
۰
Cheng Loi
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Hittarps IK
۲
۳
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
Hoganas BK
۰
۴
Landvetter IS
Finished
۱۵:۳۰
BK Astrio
۱
۱
Sävedalens IF
inprogress
۱۶:۳۰
Varbergs GIF FK
۱
۱
Tolo IF
inprogress
۱۶:۳۰
Eskilsminne IF
۱
۱
Vastra Frolunda IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Bhutan Presidents Cup
Thimphu City
۱
۱
Paro FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Karlbergs BK
۰
۱
Nykopings BIS
inprogress
۱۶:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۰
Enskede IK
inprogress
۱۶:۳۰
Sleipner IK Norrkoping
۱
۲
Smedby AIS
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Frederikssund IK
۱
۵
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Cooks Hill United FC Reserve
۴
۰
Lake Macquarie Reserves
Finished
۱۴:۴۵
  Czech Republic 1. Liga U19
Mlada Boleslav U19
۰
۵
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TuS Mechtersheim
۰
۰
SV Eintracht Trier
inprogress
۱۷:۳۰
FC Karbach
-
-
FC Hertha Wiesbach
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید